| Vrsta diska | Zunanji |
|---|---|
| Kapaciteta | od 600GB – 1,1 TB |
| Kapaciteta dodatno | 1TB |
| Format diska | Ostalo |
| Vmesnik (priklop) | USB |
| Vmesnik (priklop) dodatno | USB C 3.2 Gen2x2 |
| Hitrost branja | do 2000MB/s |
| Hitrost zapisovanja | do 2000MB/s |
| Krmilnik | / |
| Tehnologija FLASH | / |
| Enkripcija podatkov | / |
| Mere (Š x V x G) | 69,5 x 32,5 x 13,5 mm |
| Teža | 57g |
| Dodatne informacije | IP55, 8K, odstranljiva gumirana zaščita |
| Garancija v mesecih | 50 |
| Znamka |



