Poganjajte svojo osebno blagovno znamko z računalnikom HP Dragonfly. Ta čudovito oblikovan računalnik uporablja najnovejši procesor Intel Core in zagotavlja zvočne in video izkušnje, izboljšane s tehnologijo HP Presence, ohišja, izdelana iz 90 odstotkov recikliranega magnezija ter zaščito s programsko opremo HP Wolf Security.
Prenosnik HP Elite Dragonfly G4 i7-1355U/16GB/SSD 1TB /13,5”3k2k OLED 400/W11Pro (96Y79ET#BED)
Poganjajte svojo osebno blagovno znamko z računalnikom HP Dragonfly. Ta čudovito oblikovan računalnik uporablja najnovejši procesor Intel Core in zagotavlja zvočne in video izkušnje, izboljšane s tehnologijo HP Presence, ohišja, izdelana iz 90 odstotkov recikliranega magnezija ter zaščito s programsko opremo HP Wolf Security.
€2,349.67
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c08480176 |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 34,3 cm (13,5'') |
| Diagonala zaslona dodatno | 3K2K 3000 x 2000 OLED UWVA BrightView,(3:2), bleščeč, 400 nit |
| Vrsta procesorja | Intel Core i7 |
| Vrsta procesorja dodatno | -1365U (3,7 do 5,0 GHz) 12MB 10 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | LPDDR5-6400 MHz, brez možnosti nadgradnje |
| SSD pogon | 1 TB |
| SSD pogon dodatno | PCIe Gen4 NVMe TLC |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | |
| Grafična kartica dodatno | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | |
| Barva dodatno | vijolično modra |
| Mobilni prenos podatkov | DA |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 1x USB 3.1 G1, 1x HDMI 2.1, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica HP Premium, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad |
| Zvočniki in kamera | Bang and Olufsen HD stereo zvočniki, kamera 5MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth® 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 6 celična 68 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 29,74 x 1,64 x 22,04cm |
| Teža | od 0,99 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz magnezija, steklo ekrana Corning Gorilla Glass 7 |
| Dodatne informacije | Energy star, TCO potrdilo, Intel Evo |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija) – potovalna garancija |
| Znamka |




























