Pravi računalnik, izboljšan z umetno inteligenco, je bistvenega pomena za vse zaposlene. Varen računalnik HP EliteBook 640, ki ga je enostavno upravljati, ponuja širok nabor nastavljivih funkcij z najnovejšim procesorjem Intel, zmogljivim pomnilnikom in funkcijami za bogato sodelovanje, ki omogočajo enostavno standardizacijo v obstoječih okoljih IT.
Prenosnik HP EliteBook 640 G11 U5-125U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA IR 300/BL KEY/W11Pro (A37YPET#BED)
Pravi računalnik, izboljšan z umetno inteligenco, je bistvenega pomena za vse zaposlene. Varen računalnik HP EliteBook 640, ki ga je enostavno upravljati, ponuja širok nabor nastavljivih funkcij z najnovejšim procesorjem Intel, zmogljivim pomnilnikom in funkcijami za bogato sodelovanje, ki omogočajo enostavno standardizacijo v obstoječih okoljih IT.
€1,306.05
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/v2/GetDocument.aspx?docname=c08915793 |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA IPS 1920 x 1200, nebleščeč, 300 niti, 45% NTSC |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -125U (0.7 – 4.3 GHz) 12MB 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 5600 MHz (1x 16 GB) |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | |
| Grafična kartica dodatno | Intel |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB-C (DP in polnjenje), 2x USB-A, 1x HDMI, 1x RJ-45 |
| Čitalec kartic | čitalec pametnih kartic – Alcor AK9563 |
| Tipkovnica in miška | osvetljena SLO tipkovnica,na tekočine odporna tipkovnica z osvetlitvijo in številčnico |
| Zvočniki in kamera | 5MP IR, dva stereo zvočnika, zvok Poly Studio, vgrajena mikrofona z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Brezžična kartica Intel® Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | 3-celični litij-ionski akumulator HP Long Life (56 Wh) |
| Varnost | TPM 2.0 modul, čitalec prstnih odtisov |
| Mere (Š x V x G) | 31,86 x 1,09 x 22,44 cm (na sprednji strani); 31,86 x 1,7 x 22,43 cm (na zadnji strani) |
| Teža | 1,39 kg (Teža je odvisna od konfiguracije, ne vključuje napajalnika) |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Znamka |























