Opremite svoje visoko zmogljive ekipe z računalnikom z izboljšano umetno inteligenco, ki zagotavlja zmogljivost najnovejšega procesorja Intel® Core z nevronsko procesorsko enoto, programsko opremo HP Wolf Security in intuitivnimi orodji za sodelovanje, ki jih potrebujejo za delo v pisarni ali hibridnem okolju. Računalnik HP EliteBook 840 učinkovito izpolnjuje zahteve večopravilnih skupin po vsem svetu.
Prenosnik HP EliteBook 840 G11 U5-125U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA IR 300/W11Pro (9G098ET#BED)
Opremite svoje visoko zmogljive ekipe z računalnikom z izboljšano umetno inteligenco, ki zagotavlja zmogljivost najnovejšega procesorja Intel® Core z nevronsko procesorsko enoto, programsko opremo HP Wolf Security in intuitivnimi orodji za sodelovanje, ki jih potrebujejo za delo v pisarni ali hibridnem okolju. Računalnik HP EliteBook 840 učinkovito izpolnjuje zahteve večopravilnih skupin po vsem svetu.
€1,453.80
| Specifikacije | https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c08880575 |
|---|---|
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA IPS LED 1920 x 1200, nebleščeč, 300 nit, IR |
| Vrsta procesorja | Intel Core Ultra 5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -125U/ (1,3 do 4.3 GHz) 12MB 12 jeder/14 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 5600 MHz (1 x 16 GB), ena prosta reža, do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe M.2 |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | |
| Grafična kartica dodatno | Intel Graphics |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB TYPE-A 3.1 G1, 1x HDMI 2.1b, 1x kombiniran stereo izhod/mikrofon vhod |
| Čitalec kartic | / |
| Tipkovnica in miška | Osvetljena SLO tipkovnica, odporna proti kapljanju tekočin, touchpad/pointstick |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika , kamera 5 MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth® 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celična 56 Wh, 65 W USB-C AC adapter |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, Active SmartCard čitalnik |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 1,16 cm x 1,16 cm x 22,43 (na sprednji strani); 31,56 x 1,61 x 22,43 cm (na zadnji strani) |
| Teža | od 1,41 kg, odvisno od konfiguracije |
| Ohišje | šasija iz CNC obdelanega aluminija |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Garancija v mesecih dodatno | (tudi baterija), priporočamo podaljšanje garancije na 5 let (U7869E ident 163627) |
| Znamka |






























