Opremite svoje visoko proizvodne ekipe z osebnim računalnikom, ki zagotavlja zmogljivost najnovejšega procesorja AMD, programske opreme HP Wolf Security in intuitivnih orodij za sodelovanje, ki jih potrebujejo za delo v pisarni ali hibridnem okolju. Računalnik HP EliteBook 845 učinkovito izpolnjuje zahteve večopravilnih skupin po vsem svetu.
Prenosnik HP EliteBook 845 G11 R5-8540U/16GB/SSD 512GB/14”WUXGA IR 300/W11Pro (9G0V2ET#BED)
Opremite svoje visoko proizvodne ekipe z osebnim računalnikom, ki zagotavlja zmogljivost najnovejšega procesorja AMD, programske opreme HP Wolf Security in intuitivnih orodij za sodelovanje, ki jih potrebujejo za delo v pisarni ali hibridnem okolju. Računalnik HP EliteBook 845 učinkovito izpolnjuje zahteve večopravilnih skupin po vsem svetu.
€1,351.16
| Diagonala zaslona | 35,5 cm (14,0'') |
|---|---|
| Diagonala zaslona dodatno | WUXGA IPS WLED 1920 x 1200, nebleščeč, 300 nit, 45% NTSC |
| Vrsta procesorja | AMD Ryzen 5 |
| Vrsta procesorja dodatno | 8540U (do 4,9 GHz) 16MB L3 6 jeder/12 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 5600 MHz (1 x 16GB) |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe |
| HDD pogon | Brez |
| Grafična kartica | |
| Grafična kartica dodatno | AMD Radeon 780M |
| Tip prenosnika | Poslovni |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Možnost priklopne postaje | DA |
| Barva | |
| Mobilni prenos podatkov | NE |
| Priključki | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4), 2x USB-A, 1x HDMI, 1x kombiniran stereo slušalke/mikrofon |
| Čitalec kartic | Alcorlink AK9563 |
| Tipkovnica in miška | Tipkovnica HP Premium – na tekočine odporna tipkovnica z dodatno osvetlitvijo, odtokom in tipkami DuraKeys |
| Zvočniki in kamera | Zvok Poly Studio, dva stereo zvočnika, vgrajena mi, kamera 5 MP, 2x mikrofon z dvojnim poljem |
| Brezžične povezave | Intel WI-FI 6E RZ616 (2×2) Bluetooth 5.3 |
| Optična enota | / |
| Baterija in napajanje | Li-Ion 3 celični 56 Wh |
| Varnost | TPM 2.0 modul, bralnik prstnih odtisov, čitalec pametnih kartic |
| Mere (Š x V x G) | 31,56 x 0,9 x 22,45 cm (na sprednji strani); 31,56 x 1,63 x 22,45 cm (na zadnji strani) |
| Teža | od 1,42 kg, odvisno od konfiguracije |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Znamka |





























