Zajemite svoj pogled bolje, kot ste si kadarkoli predstavljali, s 24-palčnim monitorjem HP Series 7 Pro WUXGA USB-C. Naredite več z razmerjem stranic 16:10 in ločljivostjo WUXGA, ki prikaže več vašega dela naenkrat.In zaupajte čemu vidite na zaslonu z vrhunsko barvno natančnostjo takoj po izdelavi, gladko hitrostjo osveževanja in izboljšanim barvnim kontrastom.Vse to naredite z brezhibno povezljivostjo USB-C, ki vaš monitor spremeni v zmogljivo središče produktivnosti.
Monitor HP Series 7 Pro 24 WUXGA USB-C – 724pu (8Y2F7AA#ABB)
Zajemite svoj pogled bolje, kot ste si kadarkoli predstavljali, s 24-palčnim monitorjem HP Series 7 Pro WUXGA USB-C. Naredite več z razmerjem stranic 16:10 in ločljivostjo WUXGA, ki prikaže več vašega dela naenkrat.In zaupajte čemu vidite na zaslonu z vrhunsko barvno natančnostjo takoj po izdelavi, gladko hitrostjo osveževanja in izboljšanim barvnim kontrastom.Vse to naredite z brezhibno povezljivostjo USB-C, ki vaš monitor spremeni v zmogljivo središče produktivnosti.
€382.03
| Specifikacije | https://www8.hp.com/h20195/V2/GetPDF.aspx/c07582796 |
|---|---|
| Velikost zaslona | |
| Velikost zaslona dodatno | LED osvetlitev, Edge-lit, 4 stranski micro-edge |
| Ločljivost | |
| Ločljivost dodatno | 16:10 razmerje |
| Nastavljiv po višini | Da |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Zvočniki | Ne |
| Ukrivljen zaslon | Ne |
| Prilagodljivo osveževanje | Brez |
| Namen monitorja | Poslovni |
| Priključki | 1x USB-C (100W power delivery), 1x DP 1.4, 1x DP 1.4 (izhod) 1x HDMI 2.0, , 1x RJ-45 (WoL,MAPT) |
| Tip matrike | IPS, nebleščeč |
| Svetilnost | |
| Kontrast | 1500:1 statični, 10M:1 dinamični |
| Odzivni čas | 5 ms (siva na sivo) |
| Velikost pike | 0,270 mm |
| Vidni kot | 178° / 178° |
| Hitrost osveževanja | 100 Hz |
| Nastavljivost zaslona | nagib -5° to +20°, vodoravni zasuk 45° (swivel), obračanje za 90° (pivot) |
| VESA standard | 100 x 100 mm |
| Barva | |
| Energijski razred | E; 19 kW / 1000 h; 19,2 W (običajno), 0,5 W (stanje pripravljenosti) |
| Mere (Š x V x G) | 53,17 x 19,5 x 52,14 cm |
| Mere brez stojala | 53,17 x 3,85 x 34,29 cm |
| Teža | 52 kg |
| Dodatne informacije | Energy Star, HP Eye Ease |
| Priloženo | DisplayPort kabel; HDMI kabel; VESA adapter; 1x USB Type-C na Type-C, napajalni kabel |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Znamka |























