Računalnik HP Elite Mini 800 zagotavlja izjemno zmogljivost, potrebno za pripravo kompleksnih predstavitev, obdelovanje ogromne količine številk in hitro ustvarjanje privlačne vsebine. Računalnik, ki je opremljen z zmogljivim procesorjem Intel, odzivno grafično kartico in pametnimi možnostmi uvedbe, je primeren za velike naloge, ki jih opravljate v majhnih prostorih.
Računalnik HP Elite Mini 800 G9 i5-14500T/16GB/SSD 512GB/W11Pro (622Z8ET#BED)
Računalnik HP Elite Mini 800 zagotavlja izjemno zmogljivost, potrebno za pripravo kompleksnih predstavitev, obdelovanje ogromne količine številk in hitro ustvarjanje privlačne vsebine. Računalnik, ki je opremljen z zmogljivim procesorjem Intel, odzivno grafično kartico in pametnimi možnostmi uvedbe, je primeren za velike naloge, ki jih opravljate v majhnih prostorih.
€1,080.54
| Specifikacije | https-h20195-www2-hp-com-v2-getdocument-aspxdocnamec08017769searchhpelite800g9, https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=c08017769&search=HPElite800G9 |
|---|---|
| Vrsta procesorja | Intel Core i5 |
| Vrsta procesorja dodatno | -14500T (1,7 – 4,8 GHz), 24 MB 14 jeder / 20 niti |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Operacijski sistem dodatno | 64 bit SLO/ANG |
| Velikost pomnilnika | 16 GB |
| Velikost pomnilnika dodatno | DDR5 4800 MHz (1x 16GB), 1x prosta reža do 64GB |
| SSD pogon | 512 GB |
| SSD pogon dodatno | PCIe NVMe TLC |
| Grafična kartica | |
| Grafična kartica dodatno | Intel UHD Graphics 770 |
| Vrsta ohišja | Namizni mini računalnik (DM) |
| Tip/vrsta računalnika | Poslovni |
| Nabor vezja | Intel Q670 (vPro) |
| Napajalnik | 150W |
| Priključki spredaj | 1x USB-C2, 2x USB 3.1 G1, 1x 3,5mm kombiniran vhod za slušalke/mikrofon |
| Priključki zadaj | 3x USB 3.1 G1, 1x RJ45, 2x DP 1.4, 1x HDMI 2.1 |
| Čitalec kartic | / |
| Razširitve | 2x M.2 2280 PCIe x2 za SSD pogone, 1x M.2 2230 PCIe x1 samo za Wifi |
| Razširitvena mesta | 1x 2,5'' (obvezen nosilec 13L70AA) |
| Tipkovnica in miška | HP USB SLO 320K in USB optična miška HP 125 |
| Zvočniki | brez |
| Brezžične povezave | Intel Wi-Fi 6E AX211 (2×2) in Bluetooth® 5.3 |
| Žične povezave | Intel® I219-LM 1 Gigabit Network Connection LOM (vPro) |
| Optična enota | brez |
| RAID | / |
| Varnost | TPM 2.0 modul |
| Mere (Š x V x G) | 17.7 x 3,4 x 17.5 cm |
| Teža | 1,42 kg, odvisno od konfiguracije |
| Barva | |
| Dodatne informacije | Energy Star |
| Garancija v mesecih | 36 |
| Znamka |

















