Razširite svoje možnosti vnosa podatkov s HP-jevo miško.
Miška HP brezžična 200 (X6W31AA#ABB)
Razširite svoje možnosti vnosa podatkov s HP-jevo miško.
€28.28
| Specifikacije | http://www8.hp.com/si/sl/ink-toner-and-accessories/product-details/14309025 |
|---|---|
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Vrsta povezljivosti dodatno | 2,4 GHz |
| Velikost miške | manjša (do 10 cm) |
| Gaming miška | Ne |
| Tipalo | optično |
| Ločljivost | |
| Število gumbov | 3 |
| Barva | |
| Dolžina kabla | |
| Baterija (napajanje) | 2x AAA (priloženi) |
| Mere (Š x V x G) | 9,5 x 3,4 x 5,8 cm |
| Teža | 0,078 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Znamka |
Podobni izdelki
-
Miške
Miška HP HyperX Pulsefire Haste 2 žična črna (6N0A7AA)
0 out of 5(0)Miška HyperX Pulsefire Haste 2 je izdelana za igralce, ki izkoristijo vsako milisekundo. Naši oblikovalci so optimizirali izvirno miško Pulsefire Haste tako, da zagotavlja izjemno učinkovito naslednjo različico s trdim pokrovom in težo samo 53 gramov. Nato je naša ekipa izdelala zbirko visoko učinkovitih komponent HyperX, med katerimi izstopa natančen senzor HyperX 26K, ki izvirno zaznava do 26.000 točk na palec in zagotavlja hitrost sledenja do 650 sličic na sekundo. Miška Pulsefire Haste 2 predstavlja stikala HyperX po meri, ki zagotavljajo taktilni, zvočni odziv pri vsakem ustreznem kliku in lahko prestanejo do 100 milijonov klikov. Zagotovi si boljšo odzivnost in natančnost z miško Pulsefire Haste 2 s hitrostjo pozivanja 8.000 Hz. Uživaš lahko tudi v vrhunskem fizičnem nadzoru miške s priloženim trakom za držala, izjemno prožnim kablom iz paracorda in držali iz čistega politetrafluoretilena (PTFE). Kar najbolje izkoristi vsak premik miške s programsko opremo HyperX NGENUITY in programiraj makre za šest programabilnih gumbov ter prilagodi nastavitve DPI in osvetlitev RGB.
SKU: 6N0A7AA
Izdelki iz kategorije
-
Miške
Miška HP HyperX Pulsefire Haste 2 žična črna (6N0A7AA)
0 out of 5(0)Miška HyperX Pulsefire Haste 2 je izdelana za igralce, ki izkoristijo vsako milisekundo. Naši oblikovalci so optimizirali izvirno miško Pulsefire Haste tako, da zagotavlja izjemno učinkovito naslednjo različico s trdim pokrovom in težo samo 53 gramov. Nato je naša ekipa izdelala zbirko visoko učinkovitih komponent HyperX, med katerimi izstopa natančen senzor HyperX 26K, ki izvirno zaznava do 26.000 točk na palec in zagotavlja hitrost sledenja do 650 sličic na sekundo. Miška Pulsefire Haste 2 predstavlja stikala HyperX po meri, ki zagotavljajo taktilni, zvočni odziv pri vsakem ustreznem kliku in lahko prestanejo do 100 milijonov klikov. Zagotovi si boljšo odzivnost in natančnost z miško Pulsefire Haste 2 s hitrostjo pozivanja 8.000 Hz. Uživaš lahko tudi v vrhunskem fizičnem nadzoru miške s priloženim trakom za držala, izjemno prožnim kablom iz paracorda in držali iz čistega politetrafluoretilena (PTFE). Kar najbolje izkoristi vsak premik miške s programsko opremo HyperX NGENUITY in programiraj makre za šest programabilnih gumbov ter prilagodi nastavitve DPI in osvetlitev RGB.
SKU: 6N0A7AA -
Miške
Miška HP Brezžična 235 Slim Brezžična (4E407AA#AC3)
0 out of 5(0)Izkusite miško, ki je udobna in elegantna. Z vzdržljivim oblikovanjem lahko delate učinkovito in tiho. Z 2,4-GHz brezžično povezavo uživajte v urejenem okolju in svobodnem potepanju.1 Poleg tega ste lahko z dolgotrajnimi baterijami produktivni ves dan.
SKU: 4E407AA#AC3














