Razširite svoje možnosti vnosa podatkov s HP-jevo miško.
Miška HP USB optična 150 (240J6AA#ABB)
Razširite svoje možnosti vnosa podatkov s HP-jevo miško.
€9.55
| Vrsta povezljivosti | žična |
|---|---|
| Vrsta povezljivosti dodatno | USB |
| Velikost miške | velika (nad 10 cm) |
| Gaming miška | Ne |
| Tipalo | optično |
| Ločljivost | |
| Število gumbov | 3 |
| Barva | |
| Dolžina kabla | |
| Baterija (napajanje) | / |
| Mere (Š x V x G) | 10,34 x 3,42 x 6,11 cm |
| Teža | 0,006 kg |
| Dodatne informacije | / |
| Garancija v mesecih | 12 |
| Znamka |
Podobni izdelki
-
Miške
Miška HP HyperX Pulsefire Haste 2 žična črna (6N0A7AA)
0 out of 5(0)Miška HyperX Pulsefire Haste 2 je izdelana za igralce, ki izkoristijo vsako milisekundo. Naši oblikovalci so optimizirali izvirno miško Pulsefire Haste tako, da zagotavlja izjemno učinkovito naslednjo različico s trdim pokrovom in težo samo 53 gramov. Nato je naša ekipa izdelala zbirko visoko učinkovitih komponent HyperX, med katerimi izstopa natančen senzor HyperX 26K, ki izvirno zaznava do 26.000 točk na palec in zagotavlja hitrost sledenja do 650 sličic na sekundo. Miška Pulsefire Haste 2 predstavlja stikala HyperX po meri, ki zagotavljajo taktilni, zvočni odziv pri vsakem ustreznem kliku in lahko prestanejo do 100 milijonov klikov. Zagotovi si boljšo odzivnost in natančnost z miško Pulsefire Haste 2 s hitrostjo pozivanja 8.000 Hz. Uživaš lahko tudi v vrhunskem fizičnem nadzoru miške s priloženim trakom za držala, izjemno prožnim kablom iz paracorda in držali iz čistega politetrafluoretilena (PTFE). Kar najbolje izkoristi vsak premik miške s programsko opremo HyperX NGENUITY in programiraj makre za šest programabilnih gumbov ter prilagodi nastavitve DPI in osvetlitev RGB.
SKU: 6N0A7AA
Izdelki iz kategorije
-
Miške
Miška HP brezžična 435 USB / Bluetooth (3B4Q5AA#AC3)
0 out of 5(0)Brezhibno delajte z vsestransko in prilagodljivo miško, ki je odgovorno izdelana. Izboljšajte svojo izkušnjo s povezovanjem z največ dvema napravama in premikanjem vsebine med operacijskimi sistemi. Bodite najboljši s programljivimi gumbi, ergonomsko zasnovo in življenjsko dobo baterije, ki traja do 24 mesecev. Poleg tega uživajte v svobodi dela na večini površin s tehnologijo Multi-Surface Sensor.
SKU: 3B4Q5AA#AC3 -
Miške
Miška HyperX Pulsefire Haste Wireless, RGB, gaming, 16000 DPI, Simetrične oblike (4P5D7AA)
0 out of 5(0)Miška za igre HyperX Pulsefire Haste Wireless je izjemno lahka in ponuja baterijo z delovanjem do 100 ur1. Z 1-ms hitrostjo pozivanja in 2,4-GHz brezžično povezavo z majhno zakasnitvijo te miške Pulsefire Haste lahko brez skrbi preklopiš na brezžično povezavo. Zaradi odzivnega oblikovanja z razdeljenimi gumbi in mikro stikal TTC Golden ti ni treba skrbeti zaradi zgrešenih klikov. HyperX vključuje kabel HyperFlex za žično igranje, ki ga lahko združiš z nogicami iz PTFE, in si zagotoviš gladko drsenje.
SKU: 4P5D7AA















