Miška za igre HyperX Pulsefire Haste Wireless je izjemno lahka in ponuja baterijo z delovanjem do 100 ur1. Z 1-ms hitrostjo pozivanja in 2,4-GHz brezžično povezavo z majhno zakasnitvijo te miške Pulsefire Haste lahko brez skrbi preklopiš na brezžično povezavo. Zaradi odzivnega oblikovanja z razdeljenimi gumbi in mikro stikal TTC Golden ti ni treba skrbeti zaradi zgrešenih klikov. HyperX vključuje kabel HyperFlex za žično igranje, ki ga lahko združiš z nogicami iz PTFE, in si zagotoviš gladko drsenje.
Miška HyperX Pulsefire Haste Wireless, RGB, gaming, 16000 DPI, Simetrične oblike (4P5D7AA)
Miška za igre HyperX Pulsefire Haste Wireless je izjemno lahka in ponuja baterijo z delovanjem do 100 ur1. Z 1-ms hitrostjo pozivanja in 2,4-GHz brezžično povezavo z majhno zakasnitvijo te miške Pulsefire Haste lahko brez skrbi preklopiš na brezžično povezavo. Zaradi odzivnega oblikovanja z razdeljenimi gumbi in mikro stikal TTC Golden ti ni treba skrbeti zaradi zgrešenih klikov. HyperX vključuje kabel HyperFlex za žično igranje, ki ga lahko združiš z nogicami iz PTFE, in si zagotoviš gladko drsenje.
€139.43
| Specifikacije | https://www.hyperxpartnerprogram.com/upload/attachments/665257.pdf |
|---|---|
| Vrsta povezljivosti | brezžična |
| Velikost miške | velika (nad 10 cm) |
| Gaming miška | Da |
| Tipalo | Pixart PAW3335 |
| Ločljivost | |
| Število gumbov | 6 |
| Barva | |
| Dolžina kabla | |
| Baterija (napajanje) | / |
| Mere (Š x V x G) | 124,2 x 66,8 x 38,2 mm |
| Teža | 0,11 kg |
| Dodatne informacije | Ultra lahka zasnova, Priložen trak za oprijem, |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Znamka |

















