| Specifikacije | https://pcb.inc.hp.com/dc/api/productsheet/us-en/2100909134/pdf/4P5Q1AA.pdf |
|---|---|
| Vrsta povezljivosti | žična |
| Velikost miške | velika (nad 10 cm) |
| Gaming miška | Da |
| Tipalo | Pixart 3389 |
| Ločljivost | |
| Število gumbov | 6 |
| Barva | |
| Dolžina kabla | |
| Baterija (napajanje) | / |
| Mere (Š x V x G) | 120 x 40,7 x 62,85 mm |
| Teža | 134g |
| Dodatne informacije | Zanesljiva stikala Omron, ocenjena na 50 milijonov klikov, |
| Dodatne informacije dodatno | Vgrajeni pomnilnik za shranjevanje nastavitev |
| Garancija v mesecih | 24 |
| Znamka |
Podobni izdelki
-
Miške
Miška HP brezžična 435 USB / Bluetooth (3B4Q5AA#AC3)
0 out of 5(0)Brezhibno delajte z vsestransko in prilagodljivo miško, ki je odgovorno izdelana. Izboljšajte svojo izkušnjo s povezovanjem z največ dvema napravama in premikanjem vsebine med operacijskimi sistemi. Bodite najboljši s programljivimi gumbi, ergonomsko zasnovo in življenjsko dobo baterije, ki traja do 24 mesecev. Poleg tega uživajte v svobodi dela na večini površin s tehnologijo Multi-Surface Sensor.
SKU: 3B4Q5AA#AC3
Izdelki iz kategorije
-
Miške
Miška HP HyperX Pulsefire Haste 2 brezžična črna (6N0B0AA)
0 out of 5(0)Miška HyperX Pulsefire Haste 2 Wireless je oblikovana za igralce, ki bi radi izkoristili vsako milisekundo, in si želijo svobode, ki jo omogoča brezžično povezovanje. Ta naslednja različica ima trd zgornji pokrov ter ohranja težo 61 gramov, ki so ji dodane številne izboljšave. Miška Pulsefire Haste 2 Wireless zagotavlja dva brezžična načina povezovanja in omogoča, da preklapljaš med 2,4-GHz brezžično povezavo in povezavo Bluetooth, priložen pa ji je tudi polnilni kabel, ki omogoča polnjenje med uporabo miške v žičnem načinu. Izdelali smo tudi celotno zbirko visoko učinkovitih komponent HyperX po meri, med katerimi še posebej izstopa natančen senzor HyperX 26K, ki izvirno zaznava do 26.000 točk na palec in zagotavlja hitrost sledenja do 650 sličic na sekundo. Naša stikala HyperX po meri zagotavljajo taktilni, zvočni odziv pri vsakem ustreznem kliku in lahko prestanejo do 100 milijonov klikov. Uživaš lahko tudi v vrhunskem fizičnem nadzoru miške s podložkami iz čistega politetrafluoretilena (PTFE) in priloženim trakom za držala. Kar najbolje izkoristi vsak premik miške s programsko opremo HyperX NGENUITY in ustvari makre za šest programabilnih gumbov ter prilagodi nastavitve DPI in osvetlitev RGB.
SKU: 6N0B0AA -
Miške
Miška HP Brezžična 235 Slim Brezžična (4E407AA#AC3)
0 out of 5(0)Izkusite miško, ki je udobna in elegantna. Z vzdržljivim oblikovanjem lahko delate učinkovito in tiho. Z 2,4-GHz brezžično povezavo uživajte v urejenem okolju in svobodnem potepanju.1 Poleg tega ste lahko z dolgotrajnimi baterijami produktivni ves dan.
SKU: 4E407AA#AC3





















